اطلاعیه:

 رئیس نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از آغاز ثبت‌نام دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی دانشگاه برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب (بن کتاب) در این نمایشگاه خبر داد و گفت: در این نمایشگاه، یارانه اعتباری خرید کتاب دانشجویان و طلاب و اعضای هیئت علمی افزایش یافته است.

یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب تا سقف ۲۰۰ هزار تومان است که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان و طلاب ۱۲۰ هزار تومان است و ۸۰ هزار تومان را نیز معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بانک صادرات ایران تامین خواهند کرد همچنین یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی از ۲۵۰ هزار تومان به ۴۰۰هزار تومان رسیده است.

دانشجویان، طلاب و اعضای هیات علمی می‌توانند برای چگونگی از شرایط و نحوه ثبت‌نام به سایت ketab.ir  مراجعه کنند.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از یکم  تا ششم بهمن‌ماه در  tehranbookfair.ir برگزار خواهد شد.

 

اطلاعیه:

سامانه جامع طرح‌های تحقیقاتی علوم پزشکی کشور رونمایی شد

https://rpis.research.ac.ir/

 

قابل توجه کلیه اساتید محترم دانشگاه:

نتایج ضریب نفوذ ( Impact Factor مجلات مجموعه Web of Science برای سال 2019 اعلام شده است. اساتید محترم می توانند با   مراجعه به بخش Journal Citation Report پایگاه علمی Web of Science در جریان به روزترین تغییرات ضریب نفوذ مجلات حوزه تخصصی خود قرار گیرند.یا جهت دانلود اینجا کلیک نمایند.

 

دسترسی به نسخه جدید بانک اطلاعاتیPubMed :

 به اطلاع می رساند به دنبال پیگیری مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مشکل دسترسی کاربران کشور به نسخه جدید بانک اطلاعاتی PubMed برطرف شد و اکنون این نسخه در آدرس https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov  در دسترس همکاران قرار دارد.

 

اطلاعیه:

کتابخانه دانشگاه تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.

 

تازه های کتاب :

خرید 9جلد کتاب جدید ،لیست کتابهای خریداری شده در تازه های کتاب موجود می باشد.

 

قابل توجه دانشجویان جدیدالورود:

 

دانشجویان گرامی می توانند با به همراه داشتن یک قطعه عکس و کارت دانشجویی خود جهت ثبت نام عضویت در کتابخانه دانشده به مسئول کتابخانه مراجعه نمایند.شایان ذکر است با عضویت در کتابخانه دانشکده می توانید از تمامی کتابخانه های دانشگاه علوم پزشکی سمنان کتاب امانت بگیرید.

 

افزایش ساعت کاری کتابخانه دانشکده :

بدین وسیله به اطلاع می رساند با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان ، ساعت کاری سالن مطالعه خواهران کتابخانه از تاریخ 15 آذر افزایش یافته و از ساعت 8 صبح لغایت 20شب باز می باشد.

 

 

تازه های کتاب :

خرید 21جلد کتاب جدید ،لیست کتابهای خریداری شده در تازه های کتاب موجود می باشد.

 

 

قابل توجه دانشجویان جدیدالورود:

 

دانشجویان گرامی می توانند با به همراه داشتن یک قطعه عکس و کارت دانشجویی خود جهت ثبت نام عضویت در کتابخانه دانشده به مسئول کتابخانه مراجعه نمایند.شایان ذکر است با عضویت در کتابخانه دانشکده می توانید از تمامی کتابخانه های دانشگاه علوم پزشکی سمنان کتاب امانت بگیرید.

 

 

قابل توجه اساتید محترم دانشکده :

کارگاه آشنایی با سامانه منبع یاب در تاریخ 24/6/98 برگزار نخواهد شد.تاریخ برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

 

بازدید :

جناب اقای دکتر کوخایی معاونت محترم پژوهشی دانشگاه و جناب آقای دکتر ولی زاده ریاست محترم کتابخانه مرکزی دانشگاه از کتابخانه دانشکده بازدید به عمل آوردند و توصیه و راهکارهای لازم را جهت بالا بردن سطح کیفی خدمات ارائه نمودند.

 

 

جدیدترین مقادیر شاخص تأثیر:

جدیدترین مقادیر شاخص تأثیرImpact Factor) ) مجلات مجموعه Web of Scienceاز سوی موسسهClarivate Analytics منتشر شده است. پژوهشگران می توانند با مراجعه به بانک اطلاعاتیJournal Citation Reportدر پایگاه استنادیWeb Of Science از جدیدترین شاخص های تأثیر ژورنال های حوزه تخصصی مورد علاقه خود مطلع شوند.

بالاترینIF مربوط به مجله یCA-Cancer journal for cliniciansبا ایمپکت 223/679 است.دومین نشریه برتر این لیست، ماه‌نامۀ معروفNature Reviews Materialsبا ضریب نفوذ ۷۴/۴۴۹است که توسط انتشاراتNature منتشر می‌شودمجله Lancet، در لیست ایمپکت فاکتور سال ۲۰۱۹که بر اساس داده‌های سال ۲۰۱۸منتشر شده است، در جایگاه چهارم قرار داد. ضریب نفوذ این مجله ۵۹/۱۰۲محاسبه شده استاز بین مجلات ایرانی، مجلهInternational Journal of Health Policy and Managementایمپکت 4/485 را کسب نموده است.

 

 

سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران :

سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 4 لغایت 14 اردیبهشت 1398 در محل مصلی امام خمینی تهران برگزارخواهد شد.

دانشجویان و اساتید محترم می توانند از روز سه شنبه 20 فروردین تا پایان روز شنبه 24 فروردین 1398 به سامانه ثبت نام بن کتاب مراجعه نمایید.

 

 

خرید نرم افزار دیجیتال آذرسا :

به همت معاونت محترم پژوهشی دانشگاه وسرپرست محترم دانشکده نرم افزار دیجیتال آذرسا جهت امانت دهی کتب دانشکده خریداری گردید و در سال 98 راه اندازی می شود.

 

 

اقدامات انجام شده در راستای ارتقا کمی و کیفی کتابخانه دانشکده تغذیه و صنایع غذایی و دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی آرادان:

  • خرید کتاب
  • انجام کلیه مراحل جهت خرید نرم افزار کتابخانه و کارت ریدر و پرینتر
  • تجهیز کتابخانه به کامپیوتر جهت استفاده دانشجویان
  • خرید قفسه کتاب